Notification Message (8.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Message
az: Mesaj

en: - None -
az: - heç nə -

en: View
az: Görünüş

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Other
az: Digər

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Global
az: Qlobal

en: Identifier
az: İdentifikator

en: - Select -
az: - Seçin -

en: - All -
az: - Hamısı -
