Notification Message (8.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Message
hu: Üzenet

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Label
hu: Címke

en: View
hu: Megtekintés

en: Data type
hu: Adattípus

en: Conditions
hu: Feltételek

en: Authored by
hu: Szerző

en: Other
hu: Egyéb

en: Notification messages
hu: Értesítő üzenetek

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Are you sure you want to delete %label?
hu: „%label” biztosan törölhető?

en: Changed
hu: Módosítva

en: Add type
hu: Típus hozzáadása

en: Global
hu: Általános

en: Identifier
hu: Azonosító

en: - Select -
hu: - Választás -

en: - All -
hu: – Mind –

en: The time that the node was last edited.
hu: Az időpont, mikor a tartalmat utoljára szerkesztették.
