Notification Message (8.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Message
jv: Pesen

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Label
jv: Judul

en: View
jv: Tampilan

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Other
jv: Liyané

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: - All -
jv: - Kabeh -
