Notification Message (8.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Message
lt: Žinutė

en: - None -
lt: - Joks -

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Other
lt: Kiti

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Changed
lt: Pakeista

en: Global
lt: Globalus

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: - All -
lt: - Visos -
