Notification Message (8.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Edit
nl: Bewerken

en: Message
nl: Bericht

en: - None -
nl: - Geen -

en: View
nl: Weergeven

en: Data type
nl: Gegevenssoort

en: Conditions
nl: Voorwaarden

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Other
nl: Andere

en: Notification messages
nl: Meldingsberichten

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Are you sure you want to delete %label?
nl: Weet u zeker dat u %label wilt verwijderen?

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Global
nl: Algemeen

en: Identifier
nl: Identificatiemiddel

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: - All -
nl: - Alle -

en: The time that the node was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de node voor het laatst werd bewerkt.
