Notification Message (8.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Message
ps: پيغام

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: View
ps: ليد

en: Other
ps: نور

en: Are you sure you want to delete %label?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %label؟

en: - Select -
ps: - غوره -

en: - All -
ps: - ټول -
