Notification Message (8.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Message
ta: தகவல்

en: View
ta: நோக்குக
