Notification Message (8.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Edit
ur: تدوین

en: Message
ur: پیغام

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Label
ur: عنوان

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Authored by
ur: تصنیف از

en: Authored on
ur: تصنیف بر
