Notification Message (8.x-1.0-alpha3) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: Message
da: Meddelelse

en: - None -
da: - Ingen -

en: Label
da: Etiket

en: View
da: Vis

en: Data type
da: Datatype

en: Conditions
da: Vilkår

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Other
da: Anden

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Are you sure you want to delete %label?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %label?

en: Changed
da: Ændret

en: Identifier
da: Identifikator

en: - Select -
da: - Vælg -

en: - All -
da: - Alle -

en: The time that the node was last edited.
da: Tidspunktet hvor indholdselementet sidst blev redigeret.
