Notification Message (8.x-1.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: Message
sv: Meddelande

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Label
sv: Etikett

en: View
sv: Visa

en: Data type
sv: Datatyp

en: Conditions
sv: Villkor

en: Authored by
sv: Författad av

en: Other
sv: Övriga

en: Authored on
sv: Författad

en: Are you sure you want to delete %label?
sv: Är du säker på att du vill radera %label?

en: Changed
sv: Ändrad

en: Global
sv: Globalt

en: Identifier
sv: Identifierare

en: - Select -
sv: - Välj -

en: - All -
sv: - Alla -

en: The time that the node was last edited.
sv: Tidpunkten för när noden senast redigerades.
