Notification Message (8.x-1.0-alpha4) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: Message
he: הודעה

en: - None -
he: - ללא -

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: Data type
he: סוג נתונים

en: Conditions
he: תנאים

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Other
he: אחר

en: Authored on
he: בתאריך

en: Changed
he: השתנה

en: Identifier
he: מזהה

en: - Select -
he: - בחירה -

en: - All -
he: - הכל -
