Notification Message (8.x-1.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: Message
hr: Poruka

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Label
hr: Oznaka

en: View
hr: Pregled

en: Data type
hr: Vrsta podataka

en: Authored by
hr: Autor

en: Other
hr: Ostalo

en: Notification messages
hr: Obavijesne poruke

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: - Select -
hr: - Odaberi -
