Notification Message (8.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: Message
ar: الرسالة

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: Data type
ar: نوع البيانات

en: Conditions
ar: الشروط

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Other
ar: آخر

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Are you sure you want to delete %label?
ar: هل أنت متأكد بأنك تريد حذف %label?

en: Changed
ar: تم التغير

en: Global
ar: عالمي

en: Identifier
ar: المعرف

en: - Select -
ar: - اختر -

en: - All -
ar: - الكل -
