Notification Message (8.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: Message
gl: Mensaxe

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Label
gl: Etiqueta

en: View
gl: Ver

en: Display mode
gl: Modo de visualización

en: Data type
gl: Tipo de dato

en: Conditions
gl: Condicións

en: Authored by
gl: Creado por

en: Other
gl: Outro

en: Authored on
gl: Creado en

en: Changed
gl: Cambiado

en: Identifier
gl: Identificador

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: - All -
gl: - Todo -
