Notification Message (8.x-1.0-rc1) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Message
ht: Mesaj

en: - None -
ht: - Vid -

en: Changed
ht: Chanje

en: - All -
ht: - Tout -
