Notification Message (8.x-1.0-rc1) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Type
ml: തരം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Label
ml: അടയാളം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്

en: Authored on
ml: എഴുതിയ സമയം
