Notification Message (8.x-1.0-rc1) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Message
mn: Зурвас

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: View
mn: Харах

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо
