Notification Message (8.x-1.0-rc2) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: Description
fa: توضیحات

en: Edit
fa: ویرایش

en: Message
fa: پیام

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Label
fa: برچسب

en: View
fa: مشاهده

en: Display mode
fa: نحوه نمایش

en: Data type
fa: نوع داده

en: Conditions
fa: شرط‌ها

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Other
fa: ساير

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Are you sure you want to delete %label?
fa: آیا مطمئن هستید می‌خواهید %label را حذف کنید؟

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Global
fa: سراسری

en: Identifier
fa: شناسه

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: - All -
fa: - همه -
