Notification Message (8.x-1.0-rc2) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
