Notification Message (8.x-1.0-rc2) - en to id translation catalogue (17 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Type
id: Jenis

en: Description
id: Deskripsi

en: Message
id: Pesan

en: - None -
id: - Tiada -

en: View
id: Lihat

en: Data type
id: Jenis data

en: Conditions
id: Kondisi

en: Authored by
id: Ditulis oleh

en: Other
id: Lainnya

en: Authored on
id: Ditulis pada

en: Are you sure you want to delete %label?
id: Apa anda yakin menghapus %label?

en: Changed
id: Berubah

en: Identifier
id: Pengenal

en: - Select -
id: - Pilih -

en: - All -
id: - Semua -

en: The time that the node was last edited.
id: Waktu terakhir kali node diedit.
