Notification Message (8.x-1.0-rc2) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Message
kk: Хабарлама

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: Authored by
kk: Автор

en: Other
kk: Басқа

en: Authored on
kk: Уақыты
