Notification Message (8.x-1.0-rc2) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Message
sr: Порука

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: Changed
sr: Промењен
