Notification Message (8.x-1.0-rc2) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Type
vi: Kiểu

en: Description
vi: Mô tả

en: Edit
vi: Sửa

en: Message
vi: Thông điệp

en: - None -
vi: - Không -

en: Label
vi: Nhãn

en: View
vi: Xem

en: Data type
vi: Kiểu dữ liệu

en: Conditions
vi: Điều kiện

en: Authored by
vi: Tạo bởi

en: Other
vi: Khác

en: Authored on
vi: Viết lúc

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Global
vi: Chung

en: Identifier
vi: Định danh

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Message Type
vi: Kiểu thông điệp
