Notification Message (8.x-1.0-rc3) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: Message
sk: Správa

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Label
sk: Označenie

en: View
sk: Zobraziť

en: Conditions
sk: Podmienky

en: Authored by
sk: Autor

en: Other
sk: Ostatné

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Are you sure you want to delete %label?
sk: Naozaj chcete odstrániť %label?

en: Changed
sk: Zmenené

en: Add type
sk: Pridať typ

en: Global
sk: Globálny

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: - All -
sk: - Všetky -
