Notification Message (8.x-1.0-rc3) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Message
ta: செய்தி

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Label
ta: அடையாளம்

en: View
ta: பார்

en: Authored by
ta: எழுத்தாளர்

en: Other
ta: மற்றவை

en: Authored on
ta: எழுதப்பட்டது

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Global
ta: உலகளாவிய

en: Identifier
ta: குறிப்பான்

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
