Notification Message (8.x-1.0-rc4) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Label
ka: სათაური

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Other
ka: სხვა

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Global
ka: გლობალური

en: - All -
ka: - ყველა -
