Notification Message (8.x-1.0-rc4) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: - None -
pl: - Brak -

en: Label
pl: Etykieta

en: View
pl: Widok

en: Display mode
pl: Tryb wyświetlania

en: Data type
pl: Typ danych

en: Conditions
pl: Warunki

en: Authored by
pl: Autor

en: Other
pl: Inne

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Are you sure you want to delete %label?
pl: Czy na pewno usunąć %label?

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Add type
pl: Dodaj typ

en: Global
pl: Globalne

en: Identifier
pl: Identyfikator

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: The time that the node was last edited.
pl: Data ostatniej edycji węzła.
