Notification Message (8.x-1.0-rc5) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: Message
af: Boodskap

en: - None -
af: - Geen -

en: View
af: Wys

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Other
af: Ander

en: Authored on
af: Geskep op

en: Identifier
af: Identifiseerder

en: - All -
af: - Alle -
