Notification Message (8.x-1.0-rc5) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Message
el: Μήνυμα

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Label
el: Ετικέτα

en: View
el: Προβολή

en: Display mode
el: Τρόπος εμφάνισης

en: Data type
el: Τύπος δεδομένων

en: Conditions
el: Συνθήκες

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Other
el: Άλλο

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Are you sure you want to delete %label?
el: Είστε σίγουροι για τη διαγραφή του %label;

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Global
el: Καθολικό

en: Identifier
el: Αναγνωριστικό

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: - All -
el: - Όλα -
