Notification Message (8.x-1.0-rc5) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Message
ku: پەیام

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Label
ku: پێناس

en: View
ku: پیشاندان

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Other
ku: هیتر

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
