Notification Message (8.x-1.0-rc7) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Authored on
or: ଲିଖିତ ଦିନାଂକ
