Notification Message (8.x-1.0-rc8) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Message
km: សារ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Label
km: ស្លាក

en: View
km: មើល

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
