Notification Message (8.x-1.0-rc8) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: Message
th: ข้อความ

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Other
th: อื่นๆ

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Global
th: ส่วนกลาง

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: The time that the node was last edited.
th: เวลาที่โหนดถูกแก้ไขครั้งล่าสุด
