Notification Message (8.x-1.0-rc9) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Message
be: Паведамленне

en: - None -
be: - Нічога -

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Other
be: Іншыя

en: Authored on
be: Дата:

en: - Select -
be: - Выбраць -
