Notification Popin (1.0.0) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Author
be: Аўтар

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Roles
be: Ролі

en: Start date
be: Дата пачатку

en: End date
be: Дата заканчэння

en: Authored on
be: Дата:
