Notification Popin (1.0.0) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Author
bg: Автор

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: Created
bg: Създадено

en: Roles
bg: Роли

en: Notifications
bg: Известия

en: Authored on
bg: Написано на
