Notification Popin (1.0.0) - en to it translation catalogue (22 entries)

en: Pages
it: Pagine

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Author
it: Autore

en: Description
it: Descrizione

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Content types
it: Tipi di contenuto

en: Edit
it: Modifica

en: Settings
it: Impostazioni

en: Label
it: Etichetta

en: Save
it: Salva

en: View
it: Visualizza

en: Updated
it: Aggiornato

en: Created
it: Creato

en: Roles
it: Ruoli

en: Start date
it: Data iniziale

en: End date
it: Data finale

en: Notifications
it: Notifiche

en: Authored on
it: Creato il

en: Changed
it: Modificato

en: Notification
it: Notifica
