Notification Popin (1.0.0) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Author
oc: Autor

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Edit
oc: Modificar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: View
oc: Veire

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Roles
oc: Ròtles

en: Start date
oc: Data de començament

en: End date
oc: Data de fin

en: Notifications
oc: Notificacions

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Changed
oc: Modificat
