Notification Popin (1.0.0) - en to pt translation catalogue (22 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: Delete
pt: Apagar

en: Author
pt: Autor

en: Description
pt: Descrição

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Edit
pt: Editar

en: Settings
pt: Configurações

en: Label
pt: Rótulo

en: Save
pt: Salvar

en: View
pt: Ver

en: Updated
pt: Atualizado

en: Created
pt: Criado

en: Roles
pt: Papéis

en: Start date
pt: Data inicial

en: End date
pt: Data final

en: Notifications
pt: Notificações

en: Authored on
pt: Escrito em

en: Changed
pt: Alterado

en: Notification
pt: Notificação

en: notifications
pt: notificações
