Notification Popin (1.0.0) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Author
ro: Autor

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: View
ro: Afișează

en: Updated
ro: Actualizat

en: Created
ro: Creat

en: Roles
ro: Roluri

en: Start date
ro: Data de început

en: End date
ro: Data de sfârșit

en: Notifications
ro: Notificări

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Changed
ro: Schimbat

en: Notification
ro: Notificare
