Notification Popin (1.0.0) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Content types
th: ชนิดเนื้อหา

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Start date
th: วันที่เริ่มต้น

en: End date
th: วันที่สิ้นสุด

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Changed
th: เปลี่ยน
