Notification Popin (1.0.0) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Author
uk: Автор

en: Description
uk: Опис

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Edit
uk: Редагувати

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: View
uk: Перегляд

en: Updated
uk: Оновлено

en: Created
uk: Створено

en: Roles
uk: Ролі

en: Start date
uk: Початкова дата

en: End date
uk: Кінцева дата

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: Authored on
uk: Створено

en: Changed
uk: Змінено

en: Notification
uk: Сповіщення

en: notification
uk: сповіщення

en: notifications
uk: сповіщення
