Notification Popin (1.1.0) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Roles
az: Rollar

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: End date
az: Son tarix

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Changed
az: Dəyişdi
