Notification Popin (1.1.0) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Delete
da: Slet

en: Author
da: Forfatter

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Content types
da: Indholdstyper

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: View
da: Vis

en: Updated
da: Opdateret

en: Utility
da: anvendelighed

en: Created
da: Oprettet

en: Roles
da: Roller

en: Start date
da: Startdato

en: End date
da: Slutdato

en: Notifications
da: Meddelelser

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Changed
da: Ændret

en: Notification
da: Underretning

en: notifications
da: beskeder
