Notification Popin (1.1.0) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Roles
eo: Roloj

en: Authored on
eo: Verkita je
