Notification Popin (1.1.0) - en to es translation catalogue (24 entries)

en: Pages
es: Páginas

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Author
es: Autor

en: Description
es: Descripción

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Content types
es: Tipos de contenido

en: Edit
es: Editar

en: Settings
es: Configuración

en: Label
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: View
es: Ver

en: Updated
es: Actualizado

en: Utility
es: Utilidad

en: Created
es: Creado

en: Start date
es: Fecha de inicio

en: End date
es: Fecha final

en: Notifications
es: Avisos

en: Authored on
es: Fecha de autoría

en: Changed
es: Modificado

en: Notification
es: Notificación

en: notification
es: aviso

en: notifications
es: avisos
