Notification Popin (1.1.0) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Author
hu: Szerző

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: View
hu: Megtekintés

en: Updated
hu: Frissítve

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Start date
hu: Kezdődátum

en: End date
hu: Végdátum

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Changed
hu: Módosítva

en: Notification
hu: Értesítés

en: notification
hu: értesítés

en: notifications
hu: értesítések
