Notification Popin (1.1.0) - en to id translation catalogue (18 entries)

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Delete
id: Hapus

en: Author
id: Penulis

en: Description
id: Deskripsi

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Content types
id: Jenis konten

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: View
id: Lihat

en: Updated
id: Diperbaharui

en: Created
id: Dibuat

en: Roles
id: Peran

en: Start date
id: Tanggal mulai

en: End date
id: Tanggal selesai

en: Notifications
id: Notifikasi

en: Authored on
id: Ditulis pada

en: Changed
id: Berubah
