Notification Popin (1.1.0) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Author
sq: Autori

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Roles
sq: Rolet

en: Authored on
sq: Krijuar më
