Notification Popin (1.1.0) - en to vi translation catalogue (23 entries)

en: Pages
vi: Trang

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Author
vi: Tác giả

en: Description
vi: Mô tả

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Content types
vi: Kiểu nội dung

en: Edit
vi: Sửa

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: View
vi: Xem

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: ID
vi: Mã

en: Utility
vi: Tiện ích

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Roles
vi: Vai trò

en: Start date
vi: Ngày bắt đầu

en: End date
vi: Ngày kết thúc

en: Notifications
vi: Thông báo

en: Authored on
vi: Viết lúc

en: Changed
vi: Đã thay đổi
